Doğal Peeling Cilt Tonunu Eşitler

Doğal Peeling. Bu peeling maca ve kakao karışımıyla cildinize iyi dozda vitamin ve antioksidan verin. Cildinizin tonunu ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur. Rejeneratif esansiyel yağ asitleri, proteinler, vitaminler ve mineraller bakımından yüksektir. Cildinizin vitamin takviyeli pul pul dökülmeye ihtiyacı olduğunda haftada 1-2 kez kullanın.

  • 1⁄2 su bardağı maca tozu
  • 1⁄4 su bardağı hindistan cevizi unu
  • 1⁄2 fincan kaolin kili
  • 1⁄2 su bardağı ince toz şeker
  • 1 yemek kaşığı çiğ kakao / kakao tozu

Neye ihtiyacınız olacak: yüz maskesi, kapaklı büyük boy konserve kavanozu, isteğe bağlı elek kapaklı baharat kavanozu

Doğal Peeling Yapmak İçin: Başlamadan önce, tozları solumaktan kaçınmak için koruyucu bir yüz maskesi bulun veya burnunuzu ve ağzınızı örtmek için bir bandana bağlayın. Toz halindeki tüm malzemeleri dikkatlice konserve kavanozuna koyun. Kapağı sıkıca kapatın ve homojen bir toz haline gelinceye kadar iyice çalkalayın. Tozun kavanoza çökmesine izin vererek 5 dakika kadar bekletin.

doğal peeling


Saklamak için: Bu kuru yüz fırçalamayı elek kapağı olan bir baharat kavanozunda saklayın. Kavanozu doldurmak için bir kağıt parçası yuvarlayarak bir huni yapın. Bir ucunu baharat kavanozuna sığacak kadar geniş, diğer ucunu da tozu huniye alacak şekilde çevirin. Birlikte bantlayın ve tozu azar azar kavanozun içine koyun.

Kavanoz dolduktan sonra elek ve kapağı değiştirin ve bu fırçalama kullanıma hazırdır! Bunları ayrıca, her kullanımda temiz kuru bir kaşık kullanarak büyük bir kavanozda saklayabilir veya daha küçük bir kavanoza aktarabilirsiniz. Kapağı sıkıca kapalı tutun ve bir yıla kadar saklayın.


Kullanım: Kullanmak için, elinizin avuç içine bir miktar toz hafifçe vurun ve bir macun oluşana kadar her seferinde az miktarda eklenen suyla karıştırın. Ardından küçük dairesel hareketlerle yüzünüzü yumuşak bir şekilde temizleyin. Ilık suyla durulayın ve ardından toner ve nemlendirici uygulayın.

Soru Öneri Ve Şikayetleriniz İçin Lütfen İletişim Bölümünden Veya İnstagram Üzerinden İletişime Geçin. Teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: