En İyi Peeling Yüz Soyucu Nemlendirici

En iyi peeling. Yüz temizleme taneleri, Hindistan, Japonya ve diğer Asya kültürlerinde popüler olan asırlık güzellik rejiminin bir parçasıdır. Bu pudralı yüz temizleyici, cildinizin doğal yararlı nemini soymadan nazikçe pul pul dökmek ve fazla yağı ve kiri temizlemek için doğal bileşenleri birleştirir. Sadece su ekleyin ve cildiniz temiz, pürüzsüz, ışıltılı ve ışıltılı kalsın.

  • 1⁄2 su bardağı badem unu
  • 1⁄2 fincan gül yaprağı tozu
  • 1 yemek kaşığı zerdeçal
  • 2 çay kaşığı portakal kabuğu tozu
  • 1⁄2 su bardağı nohut unu
  • 1⁄2 fincan kaolin kili
  • Kahverengi pirinç unu 1⁄2 su bardağı
  • 1⁄2 çay kaşığı tarçın

İhtiyacınız olan şey: kapaklı dörtlü büyüklüğünde konserve kavanozu, elek kapaklı baharat kavanozu, isteğe bağlı

En iyi Peeling Tarifi

en iyi peeling

Başlamadan önce, tozları solumaktan kaçınmak için koruyucu bir yüz maskesi bulun. Burnunuzu ve ağzınızı örtmek için bir bandana bağlayın. Toz halindeki tüm malzemeleri dikkatlice konserve kavanozuna koyun. Kahverengi pirinç ununu elemek isteyebilirsiniz, çünkü ciltte biraz pürüzlü olabilen genellikle daha büyük pirinç taneleri kalır. Kapağı sıkıca kapatın ve homojen bir toz haline gelinceye kadar iyice çalkalayın. Tozun kavanoza çökmesine izin vererek 5 dakika kadar bekletin.


Saklamak için: Bu kuru yüz fırçalamayı elek kapağı olan bir baharat kavanozunda saklayın. Kavanozu doldurmak için bir kağıt parçası yuvarlayarak bir huni yapın. Bir ucunu baharat kavanozuna sığacak kadar geniş, diğer ucunu da tozu huniye alacak şekilde çevirin. Birlikte bantlayın ve tozu azar azar kavanozun içine koyun. Kavanoz dolduktan sonra elek ve kapağı değiştirin ve bu fırçalama kullanıma hazırdır! Bunları ayrıca dörtlü kavanozda saklayabilir veya daha küçük bir kavanoza aktarabilirsiniz, temiz kuru bir kaşıkla her kullanımda temizleyici tahılları dağıtabilirsiniz. Kapağı sıkıca kapalı tutun ve bir yıla kadar saklayın.


Kullanım: Kullanmak için, elinizin avuç içine bir miktar toz hafifçe vurun ve bir macun oluşana kadar her seferinde az miktarda eklenen suyla karıştırın. Ardından küçük dairesel hareketlerle yüzünüzü yumuşak bir şekilde temizleyin. Ilık suyla durulayın ve ardından toner ve nemlendirici uygulayın.

Soru Öneri Ve Şikayetleriniz İçin Lütfen İletişim Bölümünden Veya İnstagram Üzerinden İletişime Geçin. Teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: