Hakkımda

Tüketicileri kozmetik kimyasallar ve sağlıklı alternatifler konusunda eğitme ve yetkilendirme arzum birçok kaynaktan gelmektedir. Cildi gerçekten seviyorum. Beni büyülemeye ve etkilemeye devam ediyor. İnsanların hedeflerine ulaşmalarına, kendilerini iyi hissetmelerine ve sağlıklı olmalarına yardımcı olmayı seviyorum

Kozmetik kimyasalların sağlığımız üzerindeki rolünün tamamını henüz anlamamış olsak da, toksinleri yaşamlarımızdan çıkarmaya başlayabilirsek, vücudumuzun genel kimyasal yükünü ve stresi azaltabiliriz. Zarif, doğal ve rahat bir şekilde yaşlanan bu güçlü güzel kadın grubu, bana güzelliğin gerçekte ne olduğunu gösterdi. Kişisel bakımdan zevk almakla, güzel hissetmek için belirli bir şekilde görünmeye “sahip olmak” ve “mükemmel” olduğunu düşündüğümüz görüntülerin gerçekçi olmayan hedeflerinin peşinden koşmakla, “geliştirdiğini”, “düzeltdiğini” iddia eden çok sayıda ürünle karıştırmak değildir.

Kimyasal ve toksinsiz kalırken kendilerini sevmek ve şımartmak isteyen tüm genç kadınlara hediyem. Gerçek güzellik ve saf ürünler için seçimler yapabilen ve değişiklikleri yaratabilen sizin neslinizdir.

%d blogcu bunu beğendi: