Yaşlılık Karşıtı Maske | Ceviz Maskesi

Yaşlılık Karşıtı Maske. Ceviz, omega-3 esansiyel yağ asitleri ve antioksidanlar açısından zengindir ve birçok yaşlanma önleyici kremde popüler içerikler haline gelmiştir. Bu maske yorgun, olgun ve güneşten zarar görmüş ciltler için büyük miktarda besin getirecektir. Özellikle kuru ve karma ciltler için tavsiye edide yağlı ciltler için de uygundur. Cildinizin omega-3 seviyelerini yükseltmek ve sağlıklı görünmesini sağlamak için düzenli olarak hazırlanın.

Yaşlılık Karşıtı Maske İÇİNDEKİLER

  • ½ fincan yarım ceviz
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 çorba kaşığı badem sütü

Not: Keten tohumu omega-3 bakımından da yüksektir ve bu formülde ceviz yerine, özellikle fındık alerjisi durumunda geçerli bir ikame yapar.

yaşlılık karşıtı maske

TALİMATLAR

  1. Kabuklu ceviz satın almaya çalışın ve kırmak için bir fındık krakeri veya çekiç kullanın. Daha yüksek nem seviyesine ve korunmuş omega-3’lere sahiptirler. Cevizinizde kabuk parçacıkları olmadığından emin olun.
  2. Bir mutfak robotu, onları ezmenize ve aşındırıcı olmayan çok ince bir doku elde etmenize yardımcı olacaktır. Tozu hazırlanır hazırlanmaz, en yüksek nem içeriğine sahip olduğunda ve yağlar oksidasyona başlamadan önce kullanın.
  3. Tozu bir kaseye dökün, ortasında bir çukur açın, bal ve badem sütü ekleyin ve iyice karıştırın.
  4. Yüze ve boyuna uygulayın. 15 dakika bekletin; sonra maskeyi temiz suyla durulayın. Normal yüz nemlendiricinizle devam edin.

Soru Öneri Ve Şikayetleriniz İçin Lütfen İletişim Bölümünden Veya İnstagram Üzerinden İletişime Geçin. Teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: