Yüz Beyazlatıcı Maske | Pamuk Prenses Maskesi

Yüz Beyazlatıcı Maske. Bu formül iki nedenden ötürü adını almıştır. Beyaz malzemelerle yapılır. Cilt beyazlatma etkisi vardır.

Yoğurt, cildi pul pul döken ve parlatan laktik asit içerir. Patates aynı zamanda bir cilt parlatıcıdır. Cilt ağartma maddesi olarak adlandırılır. Bu etkiye katkıda bulunan enzimler ve vitaminler içerir. Limon suyuyla birlikte bu formül güçlü bir cilt dönüştürücüsüdür.

İÇİNDEKİLER

  • 20 damla (1 ml) limon suyu
  • 1 küçük patates, rendelenmiş
  • 30 ml sade tam yağlı yoğurt
  • 1 çorba kaşığı öğütülmüş yulaf
  • gazlı bez şeritleri

Yüz Beyazlatıcı Maske TALİMATLAR

Yüz Beyazlatıcı Maske
  1. Rendelenmiş patatese limon suyunu ekleyin. Daha sonra yoğurdu ilave edin ve öğütülmüş yulaf ile kıvamlaştırın. Çatal kullanarak tüm malzemeleri iyice karıştırın.
  2. Gazlı bezi çift kat halinde sererek ve alın ve boyun için dört dikdörtgen ve yanaklar için dört daire keserek gazlı bez şeritleri hazırlayın.
  3. Karışımı iki kat gazlı bez arasına kalın bir miktar yayın.
  4. Sandalyeye oturun. Gazlı bezleri yanaklarınıza, alnınıza ve boynunuza uygulayın. Gazlı bezleri çıkarmadan ve bol su ile durulamadan önce maskeyi 15 dakika bekletin. (Rahatsız edici bir karıncalanma meydana gelirse veya kızarıklık veya başka cilt reaksiyonu belirtileri fark ederseniz, hemen bol su ile yıkayın.) Her zaman güneş kremi uygulayın (SPF 30).
  5. En iyi sonuçlar için haftalık olarak bir ay boyunca tekrarlayın. Yaşlılık lekelerinin azaltır. El üzerinde kullanılır.

Soru Öneri Ve Şikayetleriniz İçin Lütfen İletişim Bölümünden Veya İnstagram Üzerinden İletişime Geçin. Teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: