Yüz Maskesi | Evde Yüz Maskesi Nasıl Yapılır

Yüz Maskeleri ve Önlükleri

Yüz maskesi. Maskelerinin hazırlanması çok kolaydır ve yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanması eğlencelidir. Cildi vitaminler, antioksidanlar ve minerallerle güçlendirebildikleri için meyve ve sebzeler her zaman temel bileşenleriniz arasında olacaktır. Kolay ezme ve karıştırma için olgun ve yumuşak olanları seçin.

Yüz maskeleri, yeni başlayanlar için başlamak için mükemmel bir yerdir. Basittirler ve tek yapmanız gereken, üzerinde çalışabileceğiniz hoş bir doku. İyi bir doku genellikle pürüzsüzdür. Tercih ettiğiniz koyulaştırıcılar doğrudan kilerinizden çıkacaktır. Öğütülmüş yulaf, badem unu, pirinç tozu, mısır nişastası, mısır unu ve benzeri diğer malzemeler.

Yüz Maskesi

Yüz maskeleri genellikle hazırlıksız hazırlıklar olduğundan, yani hemen kullanılmaları gerektiğinden, koruma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Sadece malzemeleri karıştırın, karışımı uygulayın ve cildinizin konsantrasyonlarının zirvesinde besinleri emmesine izin verin.

yüz maskesi

Alnınızı, boynunuzu ve yanakları örtmek için çift gazlı bezi şeritler ve daireler halinde önceden kesmeniz gerekir. Yüz Maskesi Alın ve boyun için dört dikdörtgen ve yanaklar için dört daire. Yatar koltukta oturmak gazlı bezleri yerinde tutmaya yardımcı olabilir.

Bir maske için temas süresi genellikle 10-15 dakikadır ve silikon bir spatula, ılık suyla durulamadan önce maskenizi çıkarma zamanı geldiğinde kullanışlı olabilir.

Haftada en az bir kez beslenme maskesi için zaman bulmaya çalışın Yüz Maskesi (cildinizin biraz daha dolgunluğa ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız veya mevsimlerin değiştiğinde haftada iki kez).

Maskeler ayrıca yüz peelingi için bir araç görevi görebilir. Eksfoliye edici bir ajanın eklenmesi, bir maskeyi ikisi bir arada maske ve fırçalamaya dönüştürür. Peeling ajanlarının örnekleri, diğerleri arasında badem unu, irmik, pirinç boncukları ve kildir.

Soru Öneri Ve Şikayetleriniz İçin Lütfen İletişim Bölümünden Veya İnstagram Üzerinden İletişime Geçin. Teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: